6688
Dekoral Boya

Alternatif Çözümler Sunar...

Dekoral Boya

PPG_Zinga_Mirka

Dekoral Boya

PPG Yapı ve İnşaat Grubu Çok Yakında...

PPG Lider Renk Teknolojileri


PPG Industries: Bringing innovation to the surface

PPG Industries Industrial Coatings

Boya sektöründe liderler renk teknolojileri ve renk uyumu konusundaki uzmanlığı ile diğerlerinden ayrılmaktadır.
 
Otomotiv boyaları alanında dünya lideri olan PPG, oto tamir boya müşterilerine gerçek ve ölçülebilir yararlar sunmaktadır. PPG Oto Tamir Boyaları, Motorlu Araç Üreticileri için geleceğin renklerinin geliştirilmesinde önemli rol oynar ve halen üretilen renkler hakkında derinlemesine bilgi sahibidir.
 
PPG renk uzmanları dünyanın dört bir yanında renk eğilimlerini araştırır, analizler yaparlar ve sonuçları otomotiv boya renklerine yansıtırlar. Böylelikle, PPG oto tamir boya müşterilerine en kesin renk teknolojilerini geliştirerek geleceğin renk eğilimleri ile birlikte hizmet vermektedir.
 
Bizim üretimdeki renk bilgimiz ve devamlı yaptığımız karşılaştırmalı değerlendirmemiz farklılıkları diğerlerinden önce tanımlamamıza yardımcı olmaktadır. Bu gerçek zaman avantajı ile renk varyantları  oto tamir boya müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.
 
OEM ve oto tamir boya sektörü ile sinerjilerin maksimize edilmesi PPG'nin renk çeşitliliğini güncel tutmasına yardımcı olmakta, müşterilerin tamirhanelerine giren her araç için renk uyumunu yapabilmelerini sağlamaktadır.