6688

PPG Selemix System


SELEMIX. SANAYI BOYALARINDA MÜKEMMEL PERFORMANS!
Raf sistemlerinden bisikletlere, mobilyadan çeşitli aksesuar ve donanımlara, garaj kapılarından zirai makinelere, çeşitli endüstriyel ürünleriniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü boyayı bizden temin edebilirsiniz. Selemix, mükemmel bir boya uygulaması için ideal çözümler sunar.Selemix, imalat sanayi ve hafif sanayide ihtiyaç duyulan tüm boya veya yüzey koruma işleri için uygun, kaliteli bir makine boya sistemidir.


MISYONUMUZ

  • Özel olarak Hafif Sanayi Boyaları pazarı için tasarlanmış, ISO 9001:2000 kalite sistemlerine göre test edilmiş, garantili ve kaliteli ürün ve hizmetler sağlamak.

  • Çok çeşitli sanayi uygulamalarının ihtiyaçlarına cevap veren ve son kullanıcılar için iş verimliliğini artıran boya süreci çözümleri tasarlamak.

  • Ürün ve hizmetlerle bağlantılı olarak, gerek bayiler gerekse son kullanıcılar için, yerel şartlara göre tasarlanmış, uygun eğitim programları hazırlamak ve yürütmek.

  • Dilsel ve kültürel farklılıkları dikkate alan etkin bir iletişim kurmak amacıyla, çeşitli dillerde teknik bilgi sağlamak.

  • Piyasaya, tüm çeşitleriyle, sınai ve uluslararası kriterlere uygun, sürekli güncellenen standart renkler sunmak.


KÜRESEL BIR MARKANIN GÜCÜ

 

Selemix’in ana şirketi olan PPG Industries, 1883 yılında kurulmuştur. PPG bugün, 5 kıtada 22 ülkede faaliyet gösteren 100’den fazla üretim tesisiyle, küresel bir boya, kaplama, düz cam, fiberglas ve sınai ve özel kimyasal madde imalatçısıdır. 

Sanayi boyalarında yenilikçi bir firma olan PPG, dünyanın önde gelen boya üreticilerinden ve sanayi sektöründe ihtiyaç duyulan her türlü boyayı tedarik kapasitesine sahip çok az sayıdaki şirketten biridir. PPG, en ileri teknolojileri geliştirmeye, en yüksek kalite standartlarını yakalamaya ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya odaklı bir firmadır.

 


PARMAKLARINIZIN UCUNDAKI YÜKSEK TEKNOLOJI

SELEMIX, kaliteli ve konsantre bir ana renk yelpazesi ile kapsamlı ve seçkin bir bağlayıcı madde grubundan oluşur. Bu unsurlar bir araya geldiğinde, performans, kalite ve maliyet ihtiyaçlarınıza kusursuz bir şekilde cevap verebilecek şekilde tasarlanmış ideal bir boya sistemi oluşturur. 

SELEMIX, geleneksel solvent-bazlı ürünlerin yanı sıra, Avrupa Birliğinin solvent emisyonlarının sınırlandırılmasına ilişkin VOC yönergesinde getirdiği standartlara uymak amacıyla, her türlü metal yüzeyde kullanılabilecek alternatif su bazlı boyalar geliştirmiştir.
Neyi boyayacak olursanız olun ... Selemix işinize uygun çözümü masaya koyabilir.     

 


SELEMIX – EMSALSIZ BIR RENK DEMETI 

SELEMIX, sadece hemen hür türlü alt yüzeyi boyamanıza imkan veren olağanüstü bir esneklik sunmakla kalmaz, aynı zamanda inanılmaz zenginlikte renk kombinasyonları ve birinci sınıf bir renk hassasiyeti sunar. Mevcut renk formülasyonları, belli başlı tüm uluslararası renk standartları ile sanayide ve kamu hizmetlerinde kullanılan birçok renk referansında getirilen kriterleri karşılar.

Her renk, üç büyük kimyasal madde ailesinden (poliüretan, sentetik ve selüloz) her biriyle ayrı ayrı formüle edilmiştir. Bu özel formülasyonlar, ne tür bir boya yapmak isterseniz isteyin, birinci sınıf bir renk hassasiyetinin güvencesidir. 

SELEMIX, Spektrofotometre gibi ileri teknoloji ürünü bir dizi renk destek aracı, renk teşhis amaçlı kaliteli renk örnekleri ve eksiksiz bir On-Line renk hizmetiyle desteklenmektedir. 

 SELEMIX – KAPSAMLI BIR HIZMET YELPAZESI
En iyi boya sisteminin seçilmesinde gereken destek ve bilginin eksiksiz bir şekilde verilebilmesi için, tüm yerel tesislerimizde profesyonel eğitim programları düzenlenmekte, teknik destek ve on-line renk hizmeti verilmekte ve 24 saat açık bir çağrı merkezi bulunmaktadır..  Selemix… gerçek yerel ortağınız.