6688

Duyurular

Zinga Marka %96 Çinko Boyaların Satışına başlanmıştır. 

Robotik Boya Makinaları,

firmalara sunduğu çözümler ile değer katar

Robotik Boya Makinaları Ltd. Şti.; vizyonu dünyanın önde gelen kaplamalar şirketi olan PPG boya Türkiye  distribitörüdür.

PPG PMC boya; PPG Sigma, Amercoat ,Selemix markalarına sahiptir.

1883 yılında kurulan PPG Pittsburgh küresel merkezlere sahiptir ve dünya çapında yaklaşık 75 ülkede faaliyet göstermektedir.2013 yılında bildirilen net satışlar 15100000000 $ olan firma boya üreticileri sıralamasında global liderliğini devam ettirmektedir.

PPG Sanayi Boyaları: Toplam Çözüm

Yıllar geçtikçe, PPG Sanayi Boyaları PPG pazarda lider yapmak, yenilikçi, yüksek performanslı ürünler ve dünya standartlarında hizmet için bir ün kazanmıştır. Bugün, PPG dünyanın en iyi tasarımcıları ve üreticileri ile hizmet vermektedir.

Sürdürülebilirlik Bağlılık

Üreticiler çevre dostu kalarak üretim verimliliğini artırmak çözümler arıyoruz. PPG Sanayi Boyaları küresel ve bölgesel çevre gereksinimlerini aşmak için tasarlanmıştır çevre dostu formülasyonlar mevcuttur. PPG müşterilerin tehlikeli hava kirleticileri emisyonlarını azaltmak için ve sürekli olarak özel uygulamalar karşılayan ürünler geliştirmeye kararlıdır izin endüstriyel kaplamalar sunuyor. PPG Sanayi Boyaları daha az enerji kullanımı ve daha iyi uygulama süreçlerini kullanmak çevreye karşı sorumlu ürünler üretmektedir.
Yarın. Gerçekleştirilen.

Global Reach – Yerel Uzmanlık

Ürünleri tasarlanan ve üretilen olursa olsun, PPG kaplama uzmanları başarısını sağlamak için hazırdır. Önde gelen OEM ve uygulamaları ürünlerini aynı performans gereksinimleri, terbiye süreci yer almaktadır olursa olsun karşılamasını sağlamak için PPG küresel kaplamalar platformları kullanın.

Iş yapmak için bir, dürüst, adil ve güvenilir bir ortak olduğu için PPG kaplamalarda itibarı en değerli varlıklarından biridir. PPG sürekli müşteri taahhütleri sunar ve PPG dünyanın en güvenilir kaplamalar tedarikçisi haline ürünleri arkasında duruyor.
Hizmet. Gerçekleştirilen.

Performans Promise

PPG endüstriyel kaplama ürün yöneticileri ve teknik uzmanlar kaplamalar tüm performans gereksinimlerini karşılamak değil, aynı zamanda herhangi bir sorun olmadan uygulanır, sadece emin olmak için OEM’ler ve kaplamalar uygulayıcılar ile yakın bir çalışma. PPG uzmanları çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak ve daha düşük toplam maliyet katkıda bulunmak ürün uygulama, laboratuvar testleri, operasyonel sorun giderme ve proses tasarımı ile müşterilerin rehberlik eder.
Sonuçlar. Gerçekleştirilen.

Teknoloji Liderliği

PPG sürekli yeni estetik yoluyla müşteri gelir akışları geliştirmek yenilikçi ürünler, geliştirilmiş performans özellikleri ve artan uygulama verimliliği geliştirir. PPG üreticileri küresel tedarik zincirleri sorunsuz bir şekilde entegre olacak geçerli ürünlere yeni kaplamalar teknolojileri açmak için yardımcı olmak için profesyonel renk uzmanları, kimyagerler ve teknik uygulama uzmanlar entegre küresel bir ekibe sahiptir.
Yenilik. Gerçekleştirilen.

 

Ağır Ekipmanlar

Toprak, mesafeli çakıl taşımak veya Beton şekillendirmek için yeterince güçlü ekipman bir otomotiv kalite bitirmek teslim PPG TrueFinish ekipman altyapımızı zorlar ve dünyamızın çerçeveyi güçlendirmektedir ise Sanayi Boyaları dinamik yüzey koruması oluşturur. Hırslı ortamlara dayanacak şekilde tasarlanmış ileri teknolojileri bir dizi, PPG ağır ve inşaat ekipmanları pazarında dünya lideri ortaklarından biri haline gelmiştir.

Pazar testleri

  • İnşaat ekipmanları ve Ekler
  • Madencilik Ekipmanları
  • Hafriyat Araçları
  • Kazı Ekipmanları

Kişiselleştirilmiş Çözümler

sıvı, toz ve ön teknolojileri bizim geniş portföyü ile, yerel PPG ekibi performans özelliklerini karşılayacak çözümler sunmak için operasyon ile yakın çalışacaktır. Benzersiz gereksinimlere dayalı, sunduğumuz çözümleri sağlayabilir:

  • çatlak veya yüksek darbelere karşı çip için yeterince güçlü İnce film esnekliği
  • hava ile ilgili maruz karşı koruyan mükemmel dış performans
  • Dokunmatik-up ihtiyacını azaltarak güçlü aşınma ve mar direnci
  • Sonkat uygulamasından ıslak üzerine ıslak astar ile artan verimlilik
  • Küresel OEM özelliklerine uygunluk
  • Hızlı renk ve parlaklık özelleştirme gerekli standartlara dayalı

Özel Ürünler

Ağır ve inşaat ekipmanları pazarında lider ile ilişkilerimiz, dünya yol açmıştır
ekipman karşılaşacak agresif tehditlere karşı korumak için tasarlanmış sınıf teknolojileri.
Müşterilerinizin beklediği kaliteyi sunarken aşağıdaki pazar kanıtlanmış çözümler mükemmel çok yönlülük sağlar.