6688
Dekoral Boya

Alternatif Çözümler Sunar...

Dekoral Boya

PPG_Zinga_Mirka

Dekoral Boya

PPG Yapı ve İnşaat Grubu Çok Yakında...

Zinga Soğuk Galvaniz Boya (%99 Saf Çinko)

Zinga Boya Hakkında

Dilerseniz vakit kaybetmeden müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz. Tıklayınız +90 312 354 8 777
 

Global boya üreticisi PPG Bölge Distribütörü Dekoral Boya, yeni nesil enerji üretim tesis yapım ve montajlarında boya uygulamalarınızı kolaylaştıracak “Zinga Sistemi” ile sizleri tanıştırmaya hazırlanıyor. Firma, Zinga Sistemin üretim, saha ve montajda maliyetlerinizi düşürürken marka katma değerinizi arttıracağı iddiasında.

1970 yılında Ghent Üniversitesi tarafından geliştirilen sistem, bugüne kadar birçok projede kullanılmış. Zinga Boya Sistemi, sıcak galvaniz ve çinko püskürtme adı verilen yöntemler yerine, yüzey detay temizliğine gerek duymadan demir ve çeliğe doğrudan uygulanabiliyor ve daha uzun süre katodik koruma sağlıyor.

İçindeki saf çinko miktarı (%96) oldukça yüksek olması sebebiyle de uygulandığı metal yüzeye tamamen nüfuz ederek her türlü pas oluşumunu engellerken, bunu bir başka katkıya gerek duymadan yapabiliyor.

Yapılan muhtelif testler (3000 saatlik tuz püskürtme, maden suyu ve General Motors döngü testi) son derece saldırgan koşullarda bile ZINGA’nın kendini feda ederek metal yüzeyleri sıcak daldırma galvanizden daha iyi koruyabildiğini göstermiş.


http://www.dekoralboya.com.tr/zinga-cinko-boya/zinga-boya-nedir